Obec Vysoký Újezd se zapojila do projektu Obec občanům

Ve Vaší obci Vysoký Újezd probíhá od 15. 5. 2017 do 31. 12. 2017 v rámci projektu Obec občanům přihlašování do energetické soutěže. V těchto dnech můžete u koordinátora projektu získat níže uvedené podmínky. V projektu Obec občanům se průměrná úspora na jednoho občana šplhá na 5 250 Kč ročně. Využijte i Vy výhodné podmínky projektu Obec občanům. Nabídka je časově omezená.

Elektřina - dle distribučních sazeb (ostatní sazby na vyžádání)

D01d,D02d – 1 000 Kč/MWh.

D25d – 1 185 Kč/MWh ve VT, 765 Kč/MWh v NT.

D45d – 1 125 Kč/MWh ve VT, 970 Kč/MWh v NT.

měsíční poplatek 60 Kč/ měsíc.

Zemní plyn – 698 Kč.

Měsíční poplatek 0 Kč.

*Uvedené ceny jsou bez DPH.

Přihlásit se můžete jedním z následujících způsobů uvedených níže. Vyberte si ten způsob, který Vám nejvíce vyhovuje:

ELEKTRONICKY - nejjednodušší cestou je přihlášení přímo na stránkách Obec občanům , nebo

U KOORDINÁTORA - dostavte se na přihlašovací místo Vaší obce v termínech uvedených na informačním letáku a na webových stránkách Vaší obce. Na přihlašovacím místě budete mít možnost vyplnit a podat přihlášku do projektu. Na místě bude přítomen koordinátor projektu, který Vám zodpoví případné dotazy a s vyplněním přihlášky Vám pomůže. S sebou si vezměte Vaše poslední vyúčtování energií včetně smluv s dodavateli, občanský průkaz a případně doklad SIPO, pokud jej využíváte.

Vy se tedy nemusíte o nic starat. Terra Group, partner projektu, Vás bude o všech dalších krocích informovat prostřednictvím SMS zprávy, emailu, telefonu, či dopisem. Pokud se rozhodnete do projektu Obec občanům přihlásit, dalším krokem je vyplnění a podpis přihlášky včetně Dohody o zastupování. O veškerou následnou administrativu se postarají pracovníci partnerské společnosti Terra Group. Vaše dotazy Vám rádi zodpoví na zákaznické lince +420 533 101 335 vždy od pondělí do pátku mezi 8:00 a 16:30.

Domácnosti ve Vaší obci již šetří na výdajích za energie, ale vy jste se ještě nezapojili? Nyní to můžete změnit kliknutím na tlačítko Zapojit se.