Obec Holasice se zapojila do projektu Občanům

Ve Vaší obci Holasice již energetická soutěž proběhla v roce 2015. Stále se však můžete přihlásit ELEKTRONICKY. Průměrná úspora jednoho občana v soutěži uplynulý měsíc dosáhla 5 250 Kč/rok. Využijte i Vy jednoduchou a spolehlivou cestu k výhodnější elektřině a zemnímu plynu. Zapojit se můžete i nyní.

Přihlaste se online přímo na stránkách Občanům. Postupujte dle pokynů uvedených na webu. Pro přihlášení si připravte Vaše aktuální roční vyúčtování elektrické energie/ zemního plynu a smlouvu o sdružených dodávkách elektrické energie/ zemního plynu. Pokud se rozhodnete do projektu Občanům přihlásit, dalším krokem je vyplnění a podpis přihlášky včetně Dohody o zastupování. O veškerou následnou administrativu se postarají pracovníci partnerské společnosti Terra Group. Vy se tedy nemusíte o nic starat. Vaše dotazy Vám rádi zodpoví na zákaznické lince +420 533 101 335 vždy od pondělí do pátku mezi 8:00 a 16:30.

Domácnosti ve Vaší obci již šetří na výdajích za energie, ale vy jste se ještě nezapojili? Nyní to můžete změnit kliknutím na tlačítko Zapojit se.